יבוא ושילוח בינלאומי מסין- האם כדאי לייבא מסין?

סין היא כבר מזמן יעד מועדף ופופולרי ליבוא מוצרים לעסקים גדולים וקטנים כאחד. רשימת המוצרים הענפה שניתן לייבא, החל מטקסטיל והנעלה ועד רהיטים ומוצרי צריכה, לצד מחירי הרכישה הזולים, מעמידים את סין כיעד אטרקטיבי במיוחד.

מאז שנפתחה סין לסחר העולמי בשנת 1979 היא הפכה למעצמה כלכלית אדירה והיא נחשבת כיום לכלכלה השנייה בגודלה בעולם. רפורמות כלכליות פנימיות לקראת פיתוח המדינה וגידול התוצר המקומי הגולמי שלה, בשילוב נכונותה של הממשלה הסינית לפתוח את שעריה ולהצטרף לארגון הסחר העולמי, הם שהביאו את סין למעמדה כיום. ואכן, עבור מרבית העולם, סין אינה רק מדינה בעלת היסטוריה עשירה ונופים מרהיבים, אלא היא גם החנות הגדולה בעולם.

שרשרת הייצור הסינית מתאפיינת בתשתיות נרחבות, עלות עבודה נמוכה ושימוש בטכנולוגיה מתוחכמת, מה שהופך אותה לאטרקטיבית במיוחד. אף על פי כן, תהליך היבוא ממנה אינו חף מהמורות. המרחק הגיאוגרפי רב ומאריך את זמני האספקה לחלק ממדינות היבוא, תנאי התשלום ליצואן הסיני מחייבים מקדמה על סך 30% מערך הרכישה בעת חתימה על הזמנת העבודה (לרוב), ועל כך מתווספים אתגרים ביורוקרטיים הקשורים למיסוי וסיווג הסחורה ושלא נדע, גם רמאויות ועוקצים שונים לעתים.

בכדי להתגבר על הקשיים והמגבלות של ייבוא והובלה מסין, מומלץ לעשות שימוש בשירותיה של חברת שילוח בינלאומית ותיקה ומקצועית, המוכרת כגורם כלכלי מאושר על- ידי המכס.

היקף המסחר, יחד עם הצורך בהבנה וידע בסחר בין המדינות, הביא לחתימתו של הסכם להקלת יבוא ויצוא עם סין. ההסכם, אשר נחתם בין רשות המסים בישראל לשר המכס הסיני, יסייע לגורמים כלכליים מאושרים ישראליים ויקל על תהליכי כניסת הטובין ושחרור הסחורות בסין.

כגורם כלכלי מאושר על- ידי המכס, אנחנו ב- ISLINE מכירים את התהליכים ודרכי העבודה מול המכס על בוריים.

ISLINE מציעה ללקוחותיה שירות מטענים חלקיים שבועי וקבוע מכל הנמלים המרכזיים בסין בים ובאוויר.
בנוסף, מחיר המכולות המלאות שלנו מהטובים בשוק.

מדריך ליבואן המתחיל מטורקיה

בשנים האחרונות הפכה טורקיה ליעד פופולארי בקרב היבואנים הישראלים והיא נמצאת כיום במקום השביעי והמכובד בקרב שותפי היבוא של ישראל. לכך תרמו ארבע סיבות עיקריות:

לקריאה »

Have an urgent delivery?